II Aukcja Dzieł Sztuki

WYJADŁOWSKI Erwin
Numer: 64
ID: 002064

WYJADŁOWSKI Erwin BIOGRAFIA

Tytuł:Bez tytułu I (2014)
Technika:olej, płótno
Wymiary:140 x 180 cm
Estymacja:5000,00 - 7000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna