II Aukcja Dzieł Sztuki

TARANCZEWSKI Wacław
Numer: 37
ID: 002037

TARANCZEWSKI Wacław BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura
Technika:olej, płótno
Wymiary:74,7 x 59,7 cm
91 x 76 cm (z oprawą)
Estymacja:12000,00 - 15000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna