III Aukcja Dzieł Sztuki

WYCZÓŁKOWSKI Leon
Numer: 8
ID: 003008

WYCZÓŁKOWSKI Leon BIOGRAFIA

Tytuł:Portret Juliana Dobrzańskiego w wieku dziecięcym (1879-1880)
Technika:olej, płótno
Wymiary:45,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy)
58,5 x 43 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:100000,00 - 120000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna