III Aukcja Dzieł Sztuki

26 maja (wtorek) 2020 - godz. 19.30

Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4

wyniki

5-26 V 2020 godz. 10-18

Krakowski Dom Aukcyjny - ul. Starowiślna 14

Regulamin

regulamin

zlecenie aukcyjne

Katalog Aukcji

WYCZÓŁKOWSKI Leon

WYCZÓŁKOWSKI Leon
LOT 8
ID: 003008

WYCZÓŁKOWSKI Leon BIOGRAFIA

Tytuł:Portret Juliana Dobrzańskiego w wieku dziecięcym (1879-1880)
Technika:olej, płótno
Wymiary:45,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy)
58,5 x 43 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "LWyczółkowski"
Na odwrocie:
- pierwotne płótno dublażowe obecnie luzem: "Leon Wyczółkowski / mal. w roku 1879-1880"
- na krośnie "1879-80 | Lwów", "569"

Do obrazu dołączona jest ekspertyza Fundacji Monumentis Patriae autorstwa Krystyny Kulig-Janarek oraz Wacławy Milewskiej (Kraków 2001).

Więcej o obrazie Leona Wyczółkowskiego w artykule na blogu [ZOBACZ]

Estymacja:100000 - 120000 zł