III Aukcja Dzieł Sztuki

STRYJEŃSKA Zofia
Numer: 35
ID: 003035

STRYJEŃSKA Zofia BIOGRAFIA

Tytuł:Zrywanie jabłek (ok. 1960)
Technika:olej, gwasz, płótno (luzem)
Wymiary:68 x 53,5 cm
89 x 74,5 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:40000,00 zł
Cena uzyskana:68000,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:80240,00 zł