V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

SETKOWICZ Adam
LOT 19
ID: 005019

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Zimowa wyprawa
Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:15 x 32 cm
23,3 x 40,2 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: “A. Setkowicz”
Na papierze filigran “(FRANCE) INGRES D’ARCHES”
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:3500 zł