Krakowski Dom Aukcyjny

V Aukcja Dzieł Sztuki

29 października (czwartek) 2020 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Wystawa przedaukcyjna: 5-29 X 2020 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Katalog Aukcji

Zapraszamy do kontaktu

SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam
LOT 19
ID: 005019

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Zimowa wyprawa
Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:15 x 32 cm
23,3 x 40,2 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: “A. Setkowicz”
Na papierze filigran “(FRANCE) INGRES D’ARCHES”
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:3500 zł