V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

PĘKSOWA Ewelina
LOT 47
ID: 005047

PĘKSOWA Ewelina BIOGRAFIA

Tytuł:Na zbójnickim chodniku (1970)
Technika:obraz na szkle
Wymiary:39,5 x 30,7 cm
46,2 x 37,3 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: “EPęksowa | 1970”
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:3500 zł