Krakowski Dom Aukcyjny

V Aukcja Dzieł Sztuki

29 października (czwartek) 2020 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Wystawa przedaukcyjna: 5-29 X 2020 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Katalog Aukcji

Zapraszamy do kontaktu

FEDKOWICZ Jerzy

FEDKOWICZ Jerzy
LOT 14
ID: 005014

FEDKOWICZ Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Portret kobiety na krześle, Portret Ludwiki Mehofferowej (obraz dwustronny)
Technika:olej, płótno
Wymiary:72,5 x 65 cm
89,4 x 80,7 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Na stronie z portretem kobiety na krześle sygnowany i opisany p.g.: „Fedkowicz | na miłą | pamiątkę | za[nieczytelne]”
Cena wywoławcza:20000 zł
Cena uzyskana:20000 zł