V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

FEDKOWICZ Jerzy
Numer: 14
ID: 005014

FEDKOWICZ Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Portret kobiety na krześle, Portret Ludwiki Mehofferowej (obraz dwustronny)
Technika:olej, płótno
Wymiary:72,5 x 65 cm
89,4 x 80,7 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:20000,00 zł
Estymacja:25000,00 - 30000,00 zł
złóż zlecenie