Krakowski Dom AukcyjnyV Aukcja Dzieł Sztuki
29 października (czwartek) 2020 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
LOT 16 | ID: 005016 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Na polowaniu (1928) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 37 x 49,3 cm 46,5 x 58,4 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: “Jerzy Kossak | 1928” | |
| Cena wywoławcza: | 13000 zł |
| Cena uzyskana: | 13000 zł |