Krakowski Dom AukcyjnyV Aukcja Dzieł Sztuki
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 46 | ID: 005046 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Półakt w słońcu |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 49,9 x 34,6 cm 61,5 x 47 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.g.: “St. Żurawski” |
Cena wywoławcza: | 2800 zł |
Cena uzyskana: | 2900 zł |