Krakowski Dom AukcyjnyV Aukcja Dzieł Sztuki
29 października (czwartek) 2020 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
FILIPKIEWICZ Stefan
LOT 38 | ID: 005038 |
FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z żółtymi różami |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 66,7 x 85,3 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz" | |
| Cena wywoławcza: | 4500 zł |
| Cena uzyskana: | 5400 zł |