V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

FILIPKIEWICZ Stefan
LOT 38
ID: 005038

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z żółtymi różami
Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 70 cm
66,7 x 85,3 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz"
Cena wywoławcza:4500 zł
Cena uzyskana:5400 zł