Krakowski Dom AukcyjnyV Aukcja Dzieł Sztuki
29 października (czwartek) 2020 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
FILIPKIEWICZ Stefan
LOT 37 | ID: 005037 |
FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Sad |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 32,5 x 40,5 cm 43,7 x 52 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz" | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 4300 zł |