Krakowski Dom AukcyjnyV Aukcja Dzieł Sztuki
FILIPKIEWICZ Stefan
LOT 37 | ID: 005037 |
FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Sad |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 32,5 x 40,5 cm 43,7 x 52 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz" |
Cena wywoławcza: | 4000 zł |
Cena uzyskana: | 4300 zł |