V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

Numer: 8
ID: 005008

Tytuł:Portret Haliny Zadęckiej
Technika:olej, płótno
Wymiary:73 x 60 cm
95,7 x 78,5 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:19000,00 zł
Estymacja:20000,00 - 40000,00 zł
złóż zlecenie