VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)

PORAJ-CHLEBOWSKI Wiktor
LOT 32
ID: 006032

PORAJ-CHLEBOWSKI Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Portret Araba (1920)
Technika:olej, tektura
Wymiary:26 x 20 cm
30,2 x 23,7 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Poraj Ch. | 1920"

Obraz dostępny w ofercie galeryjnej na stronie www.galeria-attis.pl
Estymacja:1500 - 2500 zł