VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

Autor nieznany
LOT 36
ID: 008036

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Portret kobiety
Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:40 x 31 cm
Sygnowany l.śr. [nieczytelne]
Praca posiada uszkodzenia warstwy malarskiej.
Sygnowany l.śr. [nieczytelne]

Estymacja:3000 - 4000 zł