VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

Autor nieznany
Numer: 36
ID: 008036

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Portret kobiety
Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:40 x 31 cm
Estymacja:3000 - 4000 zł Sprzedaż poaukcyjna