VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

Autor nieznany
LOT 28
ID: 008028

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Targ orientalny
Technika:olej, tektura
Wymiary:51 x 35,5 cm
68,5 x 53 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Henry K [nieczytelne]"

Estymacja:3000 - 6000 zł