Krakowski Dom Aukcyjny

VIII Aukcja Dzieł Sztuki

14 kwietnia (środa) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności na sali

29 III-14 IV 2021 godz. 10-18

RegulaminZaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

zaloguj sięArkusz zlecenia aukcyjnego

Licytacja live na portalu

FANGOR Wojciech

FANGOR Wojciech
LOT 67
ID: 008067

FANGOR Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Plakat V Światowego Festiwalu Młodzieży i Studentów (1955)
Technika:offset, papier naklejony na arkusz papieru
Wymiary:33,5 x 24 cm (wymiary plakatu)
41,5 x 29,5 cm (wymiary arkusza)
54,8 x 42,6 cm (wymiary z opra
Uwagi:Sygnowany i datowany ołówkiem na arkuszu p.d.: "Fangor 1955"
Projekt plakatu powstał przy współpracy Wojciecha Fangora i Jerzego Tchórzewskiego.
Cena wywoławcza:4000 zł
Cena uzyskana:12500 zł