Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
WIĘCEK Ludwik
LOT 67 | ID: 009067 |
WIĘCEK Ludwik BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Ucieczka do Egiptu |
Technika: | gwasz, olej, technika mieszana, płyta |
Wymiary: | 31,5 x 46,5 cm |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "L. Więceek"
PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - zakup od artysty. |
Cena wywoławcza: | 700 zł |
Cena uzyskana: | 700 zł |