Krakowski Dom AukcyjnyXI Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
BOROWSKI Andrzej
LOT 85 | ID: 011085 |
BOROWSKI Andrzej BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Martwa natura z arbuzami (lata 90.) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 81 x 129,5 cm 86,5 x 135,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Borowski 9[nieczytelne]" Zwichrowany blejtram i rama obrazu. OPIS PRACY: Andrzej Borowski uprawia malarstwo sztalugowe i monumentalne. Artysta w swoich obrazach przedstawia głównie słoneczne, śródziemnomorskie pejzaże i złożone martwe natury. "Martwa natura z arbuzami" jest obrazem o dekoracyjnym charakterze, w którym artysta przedstawił wiele elementów, takich jak różnorodne owoce, kwiaty i tkaniny. W całości dominują odcienie czerwieni i bieli. W obrazie zastosowano jasną i ciepłą gamę barwną, której towarzyszy intensywny światłocień. Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl [KONTAKT w sprawie obrazu] |
Estymacja: | 14000 - 18000 zł |