XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

BOROWSKI Andrzej
Numer: 85
ID: 011085

BOROWSKI Andrzej BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z arbuzami (lata 90.)
Technika:olej, płótno
Wymiary:81 x 129,5 cm
86,5 x 135,5 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:14000 - 18000 zł Sprzedaż poaukcyjna