XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

SERWIN Bogusław
Numer: 8
ID: 011008

SERWIN Bogusław BIOGRAFIA

Tytuł:Mnie nie jest źle, choć pozostałem sam (1929)
Technika:olej, płótno
Wymiary:107 x 102 cm
119,5 x 114,5 cm (z oprawą)
Cena wywoławcza:10000 zł
Cena uzyskana:12000 zł