XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

MALCZEWSKI Jacek
LOT 7
ID: 011007

MALCZEWSKI Jacek BIOGRAFIA

Tytuł:Przy pracy (1891)
Technika:tusz, papier
Wymiary:22,5 x 31 cm
20,5 x 26,5 cm (w świetle passe-partout)
36,5 x 42 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "JM [nieczytelne] 1891"
Śr.d. nieczytelny opis kredką.
Opisany p.g. ołówkiem numerem "7.", p.d. pieczątką z numerem "61". Na odwrocie pieczątka "ZE ZBIORÓW MARJI MALCZEWSKIEJ" z herbem Tarnawa.
Na odwrocie oprawy opis dot. pieczątki oraz dedykacja z 1978 roku.
Rysunek po konserwacji.
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:5500 zł