XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

SZANCENBACH Jan
Numer: 65
ID: 011065

SZANCENBACH Jan BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura ze skrzypcami
Technika:olej, płótno
Wymiary:81 x 92 cm
93 x 103,5 cm (z oprawą)
Cena wywoławcza:15000 zł
Cena uzyskana:17000 zł