XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

SŁABIAK Juliusz
LOT 42
ID: 011042

SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA

Tytuł:Wyjazd z domu
Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 69,5 cm
63 x 83 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Juliusz Słabiak"

Estymacja:4000 - 6000 zł