XII Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Kraków - Starowiślna 14,
2
-14 grudnia 2021 - godz. 10.00-18.00

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

STAROWIEYSKI Franciszek

STAROWIEYSKI Franciszek
LOT 55
ID: 012055

STAROWIEYSKI Franciszek BIOGRAFIA

Tytuł:Zuzanna i starcy (2003)
Technika:pastel, papier
Wymiary:30 x 42 cm
28,5 x 41 cm (w świetle passe-partout)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.g.: "FrStarowieyski | 1703"
Opisany l.g.: "martwa i żywa ZUZANNA oraz | skazani na śmierć starcy" Opisany p.g.: "Ł"

Estymacja:10000 - 20000 zł