Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
SAPETTO Marek
LOT 71 | ID: 012071 |
SAPETTO Marek BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Wybór (1982) |
Technika: | olej, płótno naklejone na płytę |
Wymiary: | 22,3 x 17,5 cm 31,3 x 25,8 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Sapetto 82" Opisany na odwrocie: "x-100", "MAL. | MAREK | SAPETTO | ‧ 1982 ‧" PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 3000 - 5000 zł |