Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 8 | ID: 012008 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Widok z Orłowa (1927) |
Technika: | gwasz, tektura |
Wymiary: | 26 x 40 cm 35 x 49 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1927" |
Cena wywoławcza: | 5000 zł |
Cena uzyskana: | 15000 zł |