XIII Aukcja Dzieł Sztuki (16 III 2022)

RODZIŃSKI Stanisław
LOT 75
ID: 013075

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Krajobraz z dwoma domami (1996)
Technika:gwasz, papier
Wymiary:24 x 34 cm
31,5 x 41,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Stanisław Rodziński 96"
Opisany l.d.: "Krajobraz z dwoma domami."
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:3000 zł