XIII Aukcja Dzieł Sztuki (16 III 2022)

KOSSAK Wojciech
LOT 5
ID: 013005

KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Głowa gniadego konia (1926)
Technika:olej, tektura
Wymiary:37,5 x 23,2 cm
48 x 33 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wojciech Kossak | 1926"
Cena wywoławcza:25000 zł
Cena uzyskana:25000 zł