XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

LOT 2
ID: 016002

Tytuł:Potyczka (1930)
Technika:olej, tektura
Wymiary:49,2 x 68,7 cm
66,5 x 85 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1930"
Obraz po konserwacji.
Cena wywoławcza:25000 zł
Cena uzyskana:25000 zł