XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

Autor nieznany
LOT 7
ID: 018007

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Portret chłopca w białej koszuli (XIX w.)
Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:45,5 x 39 cm
Widoczne ubytki farby na krawędziach oryginalnego płótna oraz lokalnie w partii włosów chłopca.
Widoczne krakelury na całej powierzchni obrazu.
Cena wywoławcza:1100 zł
Cena uzyskana:1100 zł