XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

TUREK Franciszek
LOT 66
ID: 018066

TUREK Franciszek BIOGRAFIA

Tytuł:Kwitnąca jabłoń (1943-1944)
Technika:akwarela, karton
Wymiary:35 x 50 cm
53 x 66,8 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d. "FrTurek | 19434"
Opisany l.d.: "Z najszczerszymi | życzeniami | [nieczytelne]"
Na odwrocie opisany ołówkiem: "Kwitnąca Jabłoń | gdzie dziś wyznaczono ulicę | imienia Michała Bałuckiego | w tyle zabudowania [nieczytelne] | przy ul. Król. Jadwigi -"
Estymacja:2000 - 3000 zł Sprzedaż poaukcyjna