XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

KOWALIK Marcin
LOT 113
ID: 018113

KOWALIK Marcin BIOGRAFIA

Tytuł:Pambo (2012)
Technika:akryl, płótno
Wymiary:71 x 98 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "Marcin Kowalik 2012 | AKRYL"
Estymacja:3000 - 5000 zł Sprzedaż poaukcyjna