Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
WYPYCHOWSKI Romuald
LOT 48 | ID: 018048 |
WYPYCHOWSKI Romuald BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Krakowskie podwórze (1951) |
Technika: | akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę |
Wymiary: | 33 x 31,5 cm 53 x 43 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "R. Wypychowski 951"
PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 1000 - 1500 zł |