XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

WYPYCHOWSKI Romuald
LOT 48
ID: 018048

WYPYCHOWSKI Romuald BIOGRAFIA

Tytuł:Krakowskie podwórze (1951)
Technika:akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:33 x 31,5 cm
53 x 43 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "R. Wypychowski 951"
Estymacja:1000 - 1500 zł Sprzedaż poaukcyjna