XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

PRAUSS Stanisław
LOT 71
ID: 018071

PRAUSS Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z kościołem (1944)
Technika:akwarela, papier
Wymiary:51 x 71 cm (w świetle oprawy)
56 x 77 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Stanisław | Prauss | 1944"
Dedykacja autorska ołówkiem l.d.: "Wielce Szanownemu P. Profesorowi | z najserdeczniejszymi życzeniami | w dniu Imienin S.Prauss 1944 r."
Estymacja:2000 - 3000 zł Sprzedaż poaukcyjna