XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

WIERCIAK Zygmunt
LOT 45
ID: 018045

WIERCIAK Zygmunt BIOGRAFIA

Tytuł:Mury Krakowa (1947)
Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:35,5 x 29 cm
44,5 x 39 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Z.M. Wierciak 947."
Opisany l.d.: "KRAKÓW XVII w."
Estymacja:2000 - 3000 zł Sprzedaż poaukcyjna