XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

LOT 10
ID: 020010

Tytuł:Ułan pojący konia (1936)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:30 x 40 cm
41 x 51 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1936"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków i wpisanym numerem "0785" oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu.
Widoczne podłużne pęknięcie sklejki w środkowej części obrazu.