XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

LOT 9
ID: 020009

Tytuł:Spotkanie na zwiadach (1935)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:40 x 29,7 cm
47 x 36,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1935"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków i wpisanym numerem "0246".