XXI Aukcja Dzieł Sztuki

15 grudnia (czwartek) 2022 - godz. 19.00

5-15 grudnia 2022, godz. 10.00-18.00

PENDL Erwin

PENDL Erwin
LOT 18
ID: 021018

PENDL Erwin BIOGRAFIA

Tytuł:Amerling-Haus przy Mollardgasse w Wiedniu (1916)
Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:21,5 x 31 cm
25,5 x 36 cm (wymiary arkusza)
39,6 x 48 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "Erwin Pendl."
Opisany i datowany l.d.
Na odwrocie naklejka z odręcznym opisem: "1064 | Bild"