XXI Aukcja Dzieł Sztuki

15 grudnia (czwartek) 2022 - godz. 19.00

5-15 grudnia 2022, godz. 10.00-18.00

GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław
LOT 25
ID: 021025

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Przed kościołem
Technika:akwarela, ołówek, karton naklejony na tekturę
Wymiary:68,5 x 48,7 cm (w świetle oprawy)
86 x 66 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "S. Gibiński"
Cena wywoławcza:3400 zł
Cena uzyskana:3600 zł