XXII Aukcja Dzieł Sztuki:

Wlastimil Hofman - życie i twórczość

2 marca (czwartek) 2023 - godz. 18.30

Krakowski Dom Aukcyjny - Kraków, ul. Starowiślna 14

15 lutego-2 marca 2023, godz. 10.00-18.00

LOT 4
ID: 022004

Tytuł:Nasze łóżko w Jaffie - polski dom (1945)
Technika:olej, karton
Wymiary:51 x 21 cm
57,7 x 27,8 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Wlastimil Hofman 1945 | Jaffa"
Opisany na odwrocie: "Nasze łóżko | w Jaffie | 384 Polski dom"; "JAFFA 1945 | NASZE ŁÓŻKO | 1"
Widoczne dwa ubytki podłoża (p.d. oraz p.g.).
Widoczny ślad przełamania i klejenia fragmentu podłoża (p.d.).
Niewielkie przerwanie kartonu o długości ok 1,5 cm (p.g.).

Więcej na temat twórczości Wlastimila Hofmana z okresu II wojny światowej mogą Państwo przeczytać w artykule na blogu KDA [ZOBACZ]