Manufaktura (XIX/XX w.)
LOT 24 | ID: 024024 |
Manufaktura (XIX/XX w.) BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zegarek kieszonkowy z motywem kwiatowym |
Technika: | złoto, metal, emalia |
Wymiary: | 28 mm (średnica) |
Uwagi: |
mechanizm: z wychwytem cylindrowym, z kamiennymi łożyskami koperta: odkryta, numer: 74316, złoto 14k dekiel zewnętrzny: giloszowany, z motywem kwiatowym wypełnionym emalią dekiel wewnętrzny: numer 74316, metal tarcza: emaliowana wskazówki: ludwikowskie, oryginalne szkło: mineralne Stan zachowania: mechanizm w stanie dobrym; widoczne ubytki emalii; tarcza z pęknięciem ZEGAREK NIEDOSTĘPNY |