MISKY Ludwik
LOT 53 | ID: 027053 |
MISKY Ludwik BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pasterka kóz (Motyw z Żelaznej Wody) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 49 x 68 cm 60,5 x 79 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "LMISKY" Opisany na odwrocie. |
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - katalog
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 28 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - wyniki
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |