XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

29 czerwca (czwartek) 2023 - godz. 18.30

19-29 czerwca 2023 r., godz. 10.00-18.00

DALI Salvador

DALI Salvador
LOT 61
ID: 028061

DALI Salvador BIOGRAFIA

Tytuł:Zmysłowy grejpfrut (Pamplemousse Érotique) z cyklu Flordali - Les Fruits (1969)
Technika:litografia barwna, papier, ed. 51/200
Wymiary:57 x 36 cm (odcisk płyty)
74,5 x 55 cm (wymiary arkusza)
Uwagi:Sygnowana ołówkiem p.d.: "Dali"
Opisana ołówkiem l.d.: "51/200"

Więcej o pracach z cyklu "Flordali - Les Fruits" w artykule na blogu [ZOBACZ]