Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
SETKOWICZ Adam
LOT 33 | ID: 031033 |
SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Wyjazd na polowanie |
Technika: | akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę |
Wymiary: | 15,5 x 30,8 cm |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz" |
Cena wywoławcza: | 1800 zł |
Cena uzyskana: | 2200 zł |