NARKIEWICZ Edward

NARKIEWICZ Edward
LOT 92
ID: 033092

NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA

Tytuł:Schylony grzyb (2002)
Technika:olej, płyta
Wymiary:33,5 x 41 cm
40 x 48 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany śr.d.: "Edward 2002"
Opisany na odwrocie: "EDWARD NARKIEWICZ | SCHYLONY GRZYB 2002 | (40 x 32) CM. | OLEJ + PILŚŃ"