XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki

7 grudnia (czwartek) 2023 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

HAJDUKIEWICZ Mateusz Ludwik

HAJDUKIEWICZ Mateusz Ludwik
LOT 53
ID: 033053

HAJDUKIEWICZ Mateusz Ludwik BIOGRAFIA

Tytuł:Czytający talmudyści
Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 70 cm
61 x 81 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany śr.d.: "Hajdukiewicz"
Na odwrocie fragment metki z opisem obrazu.

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]