BOROWICKI Władysław

BOROWICKI Władysław
LOT 25
ID: 033025

BOROWICKI Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Orszak weselny pod Krakowem
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
73 x 94 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "W. Borowicki"