XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

LOT 22
ID: 038022

Tytuł:Głowa siwka (1929)
Technika:olej, tektura
Wymiary:36 x 24,5 cm
47 x 36,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1929"

Więcej o obrazie Jerzego Kossaka w przekrojowym artykule na blogu [ZOBACZ]