Data dodania: 2022-09-21

XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022) - wyniki

XX Aukcja Dzieł Sztuki KDA

Krakowski Dom Aukcyjny

XX Aukcja Dzieł Sztuki Krakowskiego Domu Aukcyjnego

odbyła się 18 października 2022 roku o godzinie 19.00

w Hotelu Holiday Inn holiday inn przy ul. Wielopole 4 w Krakowie.

WYNIKI AUKCJI DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE [ZOBACZ]

Licytacja live na bid.kda.pl (logowanie danymi z portalu onebid.pl)

Wszystkie obiekty oglądać można było na wystawie przedaukcyjnej prezentowanej
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego
[Kraków, ul. Starowiślna 14]
w dniach 4-18 października 2022 roku.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

________________________

WYBRANE OBIEKTY Z KATALOGU:

Bronisława Rychter-Janowska - XX ADS
Bronisława Rychter-Janowska
Ogród Luksemburski
olej, tektura
45,5 x 58,7 cm
Sygnowany p.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA"

Wlastimil Hofman - XX ADS
Wlastimil Hofman
Diana (lata 20.)
olej, tektura
33,7 x 49 cm
Sygnowany p.d.: "Wlastimil | Hofmann"

Wojciech Kossak - XX ADS
Wojciech Kossak
Olszynka Grochowska (1920)
olej, tektura
62,5 x 56,3 cm
Sygnowany l.d.: "Wojciech Kossak | 1920"

Jerzy Kossak - XX ADS
Jerzy Kossak
Kirasjer atakowany przez wilki (1930)
olej, sklejka
40 x 30 cm
Sygnowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1930"

Stefan Gierowski - XX ADS
Stefan Gierowski
Bez tytułu (1974)
akwarela, karton
50 x 30,7 cm
Sygnowany p.d.: "SGierowski | 74"

Roman Zakrzewski - XX ADS
Roman Zakrzewski
Portret kobiety w błękitnym szalu (2009)
olej, płótno
100 x 70 cm
Sygnowany l.g.: "‧ RZ ‧ | ‧ 09 ‧"
Opisany na odwrocie.

Michał Świder - XX ADS
Michał Świder
Córka Chilkiasza (2011)
technika własna, płótno
75 x 100 cm
Sygnowany p.d.: "Świder"
Opisany na odwrocie.

Zbysław Maciejewski - XX ADS
Zbysław Maciejewski
Sznur pereł (1985)
olej, płótno
46 x 61 cm
Sygnowany p.d.: "Zbs. Maciejewski 1985"
Opisany na odwrocie.

powrót do listy aktualności