II Aukcja Dzieł Sztuki

WRÓBLEWSKI Jerzy
Numer: 54
ID: 002054

WRÓBLEWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Koncert (1983)
Technika:olej, płótno
Wymiary:35 x 46 cm
45 x 56,5 cm (z oprawą)
Estymacja:2500,00 - 3000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna